AUTO23 AUTOSERVIS

PROČ SI NECHAT AUTO OPRAVIT PRÁVĚ U NÁS

V našem autoservisu jsme za tuto dobu jsme opravili více jak 7000 aut nejrůznějších značek a kategorií. Díky dlouhodobé praxi se nám podařilo ve většině případů zkratit čas na opravu a odstraněni poruch více jak o třetinu. Neustále na sobě pracujeme a dále se zdokonalujeme. Využíváme moderní technologie a sledujeme nové trendy v oblasti vývoje oprav osobních automobilů. Na provedenou práci a namontované náhradní díly poskytujeme kompletní záruku. Nedílnou součástí našich služeb je poradenství, jehož cílem je seznámit majitele s prováděnou pravidelnou údržbou a předcházet tak možným závadám do budoucna.

AUTO23 AUTOSERVIS

DLOUHOLETÁ PRAXE

Máme zkušenosti se všemi značkami osobních vozidel, máme přes 7000 komplexních oprav za sebou. Díky dlouholeté praxi se nám podařilo zkrátit čas na opravy až o třetinu.

NEJMODERNĚJŠÍ VYBAVENÍ

Neustále na sobě pracujeme a zdokonalujeme se. Využíváme moderní technologiích a vzděláváme se v oblasti vývoje oprav osobních automobilů.

ZAPŮJČENÍ NÁHRADNÍHO VOZU

Po dobu opravy v našem servisu Vám nabídneme zapůjčení náhradního vozu, což je nedílnou součástí našich služeb. Můžete si vybrat z široké flotily našich vozů.

POTŘEBUJETE ASISTENCI?

Stala se Vám nehoda? Máte defekt? Zavolejte nám a my Vám přijedeme na pomoct.
NÁVŠTĚVA AUTO23 AUTOSERVIS
Přejít nahoru