O NÁS

Opravám osobních a nákladních vozů se věnujeme více než 10 let a díky dlouholeté praxi jsme tím správným partnerem v péči o Váš vůz. Pracujeme s nejmodernějším vybavením a proškoleným personálem. U nás se postaráme o Vaše vozidlo od začátku až do konce.
V roce 2018 jsme se rozrostli o autopůjčovnu, kde disponujeme vozy všech tříd a můžete si je zapůjčit již od 250 Kč/1 den. Flotilu pravidelně modernizujeme a díky tomu si u nás vybere opravdu každý.
Pokud se stanete účastníkem dopravní nehody a nevíte si rady, nebo jen neradi řešíte formality, nezoufejte! My vše vyřídíme za Vás a to včetně opravy vozidla. Po celou dobu opravy dostanete k dispozici náhradní vozidlo a to zcela zdarma. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na trhu a v případě komplikovanějších procesů jsme ve spojením se soudním znalcem i advokátem.
Nabízíme asistenční a odtahové služby 24 hodin denně 365 dní v roce.
Rovněž máme dlouhodobé zkušenosti s importem vozidel ze zahraničí na přání zákazníka. Stačí se s námi domluvit na Vašich požadavcích a my se vydáme pro Váš vysněný vůz. Vozidlo vybereme, provedeme celkovou kontrolu a samozřejmostí je přihlášení do registru vozidel.
Mezi naše další služby patří čištění vozidel, renovace laku, příprava a obstarání STK a v případě, že Váš miláček již dosloužil, zdarma provedeme ekologickou likvidaci a odhlášení vozidla z evidence vozidel.

KONTAKTNÍ INFORMACE

OTEVÍRACÍ DOBA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

TÝM AUTO23

Jan Kučera

vedoucí autopůjčovny
prodejce nových a ojetých vozidel

Roman Jinšík

technik
likvidace pojistných událostí

Zdeněk Marek

vedoucí servisu

Přejít nahoru